Aktualności

Stryków i Łódź wspólnie kupują energię Data dodania: 15.07.2014

Miasto Łódź wraz z gminami Stryków i Koluszki utworzyły Łódzką Grupę Zakupową. Współpraca ma na celu przeprowadzenie skonsolidowanego przetargu na dostawę energii elektrycznej, który pozwoli zmniejszyć wydatki nawet o 10-30%, czyli od 5 do 15 mln zł. Z podobnego rozwiązania od wielu lat korzysta sieć Diamond Business Park, dzięki czemu obiekty zrzeszone w grupie nabywają energię po dużo niższych cenach.
więcej

Diamond Business Park Stryków – magazyny w logistycznym sercu Polski Data dodania: 20.05.2014

Znajdujący się w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2 Diamond Business Park w Strykowie jest strategiczne położonym obiektem magazynowym, stwarzającym doskonałe warunki do prowadzenia działalności logistycznej w skali lokalnej i międzynarodowej. Do dyspozycji najemców dostępne jest ponad 7 500 m2, a minimalna powierzchnia najmu wynosi 1 100 m2.
więcej

Powierzchnie dostępne w Diamond Business Park Stryków Data dodania: 15.05.2014

Konstrukcja hal w Diamond Business Park Stryków umożliwia wykorzystanie różnych systemów składowania, indywidualne rozplanowanie linii produkcyjnej oraz prowadzenie wszelkiej działalności logistycznej, jak również kompletacji oraz konfekcjonowania.
więcej